Bugün Ne Giysem’de Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading...

Show TV İç Yapımlar Ekibi tarafından hazırlanan ve ciddi izlenme oranları elde eden Bugün Ne Giysem ilginç jürileri ve birbirinden değişik yarışmacıları ile gündüz saatlerinin vazgeçilmezi olmaya yeni dönemde de devam edecek gibi görünüyor. Çılgın bir moda ve trend olma dalgasının esir aldığı gençliğin en çok izlenilen programlarından biri olan bu yarışmaya başvurabilmek ise çok kolay.

Loading...

Öncelikle yarışmanın web sitesine tıkıyorsunuz. karşınıza çıkan başvuru formunda ilgili kısımları dolduruyorsunuz. Kişisel bilgileriniz, fiziki özellikleriniz, giyim tarzınız, hobileriniz, hedefleriniz, hayalleriniz derken bir de fotoğrafınızı ekleyip gönder butonuna bastığınızda yarışmaya başvurmuş oluyorsunuz. Artık bekleme zamanı. Ancak beklerken boşa vakit geçirmeyin der; son trendleri, tarzınızı hatta önceki yarışmacıları mutlaka bir daha gözden geçirin deriz. Jüriye beğendirmek zor, unutmayın. Üstelik bu programda yarışmakla sadece şıklığınızı tescillemeyecek, finalde birinci olmanız durumunda 100.000 TL büyük ödül kazanma şansını da yakalayacaksınız.

Loading...

Bunları da Okuyabilirsiniz

Kapanmadan Kazan Yarışmasında Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading... Ekranların bol ödüllü yarışmalarından olan “Kapanmadan Kazan” programı ATV ekranlarından evlerimize konuk oluyor. Yarışmada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!