Cevap Soruda Yarışmasında Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading...

TRT ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Cevap Soruda isimli yarışma programı sevilen sunucu Şoray Uzun’un sunumuyla hafta içi reyting cevap sorudapastasında işleri kızıştıracak gibi. Hafta içi her gün yayınlanacak olan yarışmada 4 yarışmacı dikkatlerini yarıştırıyor. Aşama aşama ilerleyen yarışmacılara sunucumuz Şoray Uzun bir metin okuyor ve sorulacak soru da okunan bu metin içerisinden geliyor. Zaman zaman bilgi düzeyinin de önemli olduğu bu yarışmada asıl ihtiyaç duyulan şeyse dikkat yeteneği. Kolay sorularla başlayan yarışmada ilk sorular doğrudan okunan metnin içerisinden geliyor, ancak yarışmacılardan aşamalar geçildikçe okunan metinlerin içerisindeki sayı toplamları gibi ekstra dikkat isteyen cevaplar bekleniyor.

Loading...

Değişik bir formata sahip bu yarışmada sorulan 12 soru sonunda en fazla puanı toplayan yarışmacı finale kalarak büyük ödül için yarışıyor. Dünyanın en fazla bilgi veren bilgi yarışması iddiasındaki yarışmayı izlemek Şoray Uzun’un da sunumuyla eğlenceli ve öğretici. Yarışmaya katılmak isteyenler için başvuru formu Cevap Soruda Yarışmasının web sitesinde yayınlanmaktadır.

Loading...

Bunları da Okuyabilirsiniz

Kapanmadan Kazan Yarışmasında Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading... Ekranların bol ödüllü yarışmalarından olan “Kapanmadan Kazan” programı ATV ekranlarından evlerimize konuk oluyor. Yarışmada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!