Kelime Oyunu Yarışmasında Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading...

kelime oyunuEkranların sevilen yarışmalarından olan Kelime Oyunu İhsan Varol’un sunumuyla keyifli bir program olma özelliği taşıyor. Üstelik ekranlardaki birçok yarışmanın aksine büyük ödüller vaat etmekten ziyade katılımcılarına keyifli anlar ve eğlence dolu dakikalar öneriyor. Yarışmanın başvurma şekli de diğer yarışmalardan çok farklı üstelik. Aşağıda yer alan mail adresine adınız soyadınız, kısa bir öz geçmiş ve ekli bir fotoğrafınızla birlikte başvuruyorsunuz. Tabi iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmuyorsunuz. Ayrıca canlı yarışma içerisinde canlı bağlanarak size sorulan sorulara doğru cevap vermeniz durumunda da yarışma hakkı kazanabiliyorsunuz.

Yarışmanın müdavimi olmayıp merak edenler için kısaca hatırlatacak olursak öncelikle her gün 5 yarışmacı yarışmakta. Bu yarışmacılar kendilerine sorulan kelimeleri belirli bir zaman dilimi içerisinde en az harfi satın almak suretiyle cevaplamalılar. Sırayla 4,5,6,7,8,9 ve 10 harfli soruların sorulduğu yarışmada kimi zaman kelimelerin gerçek anlamı soruluyor, kimi zamansa komik ve mecazi ifadeler ekli dolambaçlı sorular yarışmacıları terletiyor. Gün sonunda en fazla puanı kazanan yarışmacı hafta sonunda diğer gün birincileri ile birlikte haftanın birincisi olmak için çabalıyor. En nihayetinde ay birincileri ile yapılan yarışmada birinci olan yarışmacı topladığı puan kadar büyük para ödülünü kazanmayı hak ediyor. Hiç de kolay elde edilemeyen ve görece küçük para ödülüne rağmen gönüllerin sevilen yarışmalarından biri olmayı başaran bu yarışmaya katılabilmek için işte mail adresi:

Loading...

kelimeoyunu@bloomberght.com

Başarılar !!

Loading...

Bunları da Okuyabilirsiniz

Kapanmadan Kazan Yarışmasında Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading... Ekranların bol ödüllü yarışmalarından olan “Kapanmadan Kazan” programı ATV ekranlarından evlerimize konuk oluyor. Yarışmada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!