NasılOlunur.Net Yazarı Olmak…

NasılOlunur.Net Yazarı Olmak… NasılOlunur.Net sanal dünyada milyonlarca internet sitesi arasında kaybolmadan sizleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Hayalimiz; NasılOlunur.Net  ailesi olarak hep birlikte, herkesin yararlanabileceği, paylaşımlarda bulunabileceği bir platform haline getirebilmektir. Sitemizin içeriğini anlatmaya gerek duymuyoruz, hiç bişey anlamadıysanız ismine bakın…

Sitemizde yazar olmak isteyenlerin talepleri karşısında üyelik sistemini aktif hale getirdik, peki üye olarak ne yapabileceksiniz ?

Üyeliğiniz iki aşamadan oluşacaktır. İlk aşamamızda sizi sitemize direkt olarak yazar ünvanı veriyoruz. Ancak yazar ünvanınızla sadece NasılOlunur.Net yönetiminin görebileceği içerikler eklemenize izin veriyoruz. Tabii ki bu işlem uzun sürmüyor,ikinci aşamada  sitemizde 5 içerik giriyorsunuz. İçerikleriniz uygun bulunarak yayınlanırsa, artık tamamen yönetimi size bırakıyoruz, tabii sadece kendi içerikleriniz için…

Yazar olmak için fazla bir özelliğinizin olmasına gerek yok! T.C yasalarına uygun, insanları seven ve yazmaktan hoşlanan, paylaşmayı benimseyen kişilerseniz ve yazacaklarınızı gönüllülük esası ile başka sitelerden copy-paste yapmadan yazarsanız özgünlükten uzaklaşmazsanız, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Alıntı yada kopya yazıların, reklam dolu yazıların yayınlanması yasaktır, bu durumda yazılarınız ve üyeliğiniz editörlerimiz tarafından incelenerek beklemeye alınırlar.

Yazarlık başvurusu için bize  buradan ulaşabilirsiniz… Lütfen ileti kısmına kendinizi tanıtan kısa bir yazı ile sitemizde kullanmak istediğiniz kullanıcı ismini belirtiniz. Üyeliğiniz aktif edildikten sonra size bir geri bildirim yapılacaktır.

Bu site kaliteli, doğru ve özgün bilgilerle insanları olumlu yönde belirgin hedefler doğrultusunda yönlendirmek isteyenlerin rahatlıkla ulaşacağı bir bilgi deposudur. Bu arada , Makale Yazarı Nasıl Olunur ? okumak isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

Hoşgeldiniz…

1 Yorum var

  1. yaşammımın bundan sonraki kısmının yazarak ve okuyarak daha hoş geçeceğine inanıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir