Şeflerin Düellosu’nda Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Son günlerin sevilen yarışması Şeflerin Düellosu yeni sezonda haftaiçi gündüz kuşağında Show TV   ekranlarından evlerimize konuk oluyor. Ayşe Kucuroğlu, Batuhan Piatti (Yeni sezon programlarında Nalan Aksoy ve Yağız İzgül’ün yerine) ve Mehmet Özer’den oluşan jürisi ve Atılgan Poyrazoğlu’nun sunuculuğuyla farklı bir format sergileyen yarışma profesyonel veya amatör yemek tutkunlarını bir araya getirmeyi başarıyor. Yarışmacıların kendi seçtikleri bir menüyle katıldıkları yarışmada ilk iki gün süresince yapılan yarı finallerde belirlenen birinciler 3.gün yeni menüleriyle jürinin karşısına çıkıyor ve jüriden en yüksek puanı alan yarışmacı iyi bir şef olduğunu ispatladığı kadar 15.000 TL’yi (eski sezonda ödül 25.000 TL idi) de kazanıyor.

Yarışmaya başvurmak için 18 yaşını doldurmak şart. Bunun dışında ihtiyacınız olacak şeylerse bir ölçü kendine güven, bir tutam yemek yapma tutkusu, göz kararı el lezzeti, mutfakta görsel sunum bilgisi. Başvurular yarışmanın adıyla aynı isimdeki web sitesinden yapılabiliyor. Başvuru formunda yer alan kişisel bilgiler ve yarışmaya ilişkin birtakım soruları doldurarak gönder butonuna basmanız durumunda yarışmaya başvurmuş oluyorsunuz. Ayrıca web sitesinde yer alan “tarifler” bölümüne göndereceğiniz tarifler de jürinin ve yapımcıların dikkatini çekebilir.

Bu eğlenceye katılmak için kanalın web sayfasını ziyaret ederek başvuru formunu doldurabilirsiniz. İlgili formdan katılımcı başvurunuzu gerçekleştirip istenilen adımları tamamladıktan sonra yarışmaya girişiniz onaylanırsa yapımcı şirket çalışanları tarafından aranrak ön görüşmeye davet ediliyorsunuz. Ön görüşme sonrası süreci size detaylarıyla orada aktarıyorlar. Tüm süreç tamamlandıktan sonra iyi eğlenceler….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!