Skype Üye Nasıl Olunur ?

Skype Üye Nasıl Olunur ? Skype Nasıl Kullanılır ? İnternet üzerinden anlık mesajlaşma ve sesli görüşme yapılmasına olanak sağlayan Skype 2003 yılında ortaya çıktı. Uzun yazılım geliştirmeleri sonucu ortaya çıkan skype tüm dünyada hızla kullanılmaya başladı. Voip teknolojisi kullanarak ses iletimi sağlayan skype ile uluslararası görüşmeler oldukça hesaplı yapılmaya başlayınca ilgi daha da arttı.

Milyonlarca insan tarafından kullanılmaya başlayan skype’ın değeri de her geçen gün arttı, önce Ebay tarafından satın alınan Skype daha sonra 2011 yılında da Microsoft’a satıldı.

Skype Üye Nasıl Olunur ?Skype Nasıl Üye Olunur ?

Skype üyelik ilk zamanlarda sadece kendi  sistemi üzerinden olurken zamanla bu sistem geliştirilerek önce Facebook ile login olma işlemi kullanıcılara açılmış daha sonra ise Microsoft,Msn,Hotmail hesaplarına sahip kişiler skype üzerinden login olarak skype kullanmaya başlamışlardır.

Skype, Facebook yada Microsoft hesaplarınızı kullanarak login olmak istemezseniz. Skype.com adresi üzerinden kendinize bir profil oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Skype.com adresi üzerinden profil oluşturmak sadece 1-2 dakikanızı alacaktır ve bunun için bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Microsoft’un anlık mesajlaşma programı MSN Messenger ‘ı kapatmasıyla birlikte Skype kullanıcılarının daha da artacağı devam etmekte. Unutmadan belirtmemiz gereken nokta ise sesli görüşmelerde skype hesabınıza ücret karşılığında alacağınız kontörlerin yüklenmiş olması gerekliliğidir.

Skype bilgisayarınıza indirerek kurmak için www.skype.com adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Okumak İster misiniz ?

Aşık Nasıl Olunur ?

Aşk, kadın ve erkeğin varoluşundan bu yana süregelen bir ruhsal etkileşimdir… Peki bu etkileişm nasıl …

1 Yorum var

  1. skypeye üye olmak istiyorum ama nasıl

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir