Bence Benim Annem Yarışması’nda Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading...

Bence Benim Annem ekranların yeni en sevilen yarışma programı olmak için gün sayıyor. Annelerin birbirinden güzel yemekleri ile yarışacağı yarışmanın özgün formatı BBC’ye ait. Ready, Steady, Cook isimli program uzun zamandır İtalya, Fransa, Norveç ve Amerika gibi birçok ülkede de beğeniyle izlenen bir program olmayı başarmış.

Programda yarışmacılar kendilerine yardımcı olacak aşçılar ile birlikte yarışacaklar. Ancak diğer yemek programlarının aksine bu programda önceden hazırlanmış bir menü yok. Yarışmacılar, kendilerine  yardımcı olacak aşçıların yarışma öncesinde 20 TL karşılığında aldıkları 5 farklı malzemeyi kullanarak en az 3 çeşit yemek yapmayı 25 dakika içerisinde başarmalılar. Yapılan yemeklerin jürinin onayına sunulması ile de günün birincisi belirlenmiş olacak.

Loading...

Kısıtlı bütçe ile kısıtlı zamanda birbirinden lezzetli sunumların yer alacağı yarışmaya başvuru için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

http://bencebenimannem.com

 

Loading...

Bunları da Okuyabilirsiniz

Kapanmadan Kazan Yarışmasında Yarışmacı Nasıl Olunur ?

Loading... Ekranların bol ödüllü yarışmalarından olan “Kapanmadan Kazan” programı ATV ekranlarından evlerimize konuk oluyor. Yarışmada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!