Instagrama Üye Nasıl Olunur ?

Instagrama Üye Nasıl Olunur ? Instagram, mobil cihazlar vasıtasıyla fotoğraf paylaşma platformudur. Sosyal ağlara benzer bir model ile paylaşım yapmanıza imkan veren bu uygulamada izin verdiğiniz fotoğrafları paylaşabileceğiniz gibi çeşitli kısıtlamalarda yapabilirsiniz.

İlk olarak iOS platformu için geliştirilen, büyük kitlelerce sevildikten sonra Android uygulaması da geliştirilen Instagram, hızlı bir şekilde fotoğraf çekme, fotoğraflara hızlı ve kolayca farklı efektler uygulama ve en önemlisi çok kolay bir şekilde sosyal ağlarda paylaşma imkanı sunar.

Instagramın kendi platformu üzerinde  arkadaşlarınızı ekleyip onlarında instagram fotoğraflarını görebiliyorsunuz. Yani instagram, sosyal ağ uygulamaları gibi çalışan, sosyal ağ profilleriniz olan Facebook ve Twitter’da olduğu gibi arkadaşlarınızın son güncellemeleri sayfanızı dolduruyor. Bu sayede arkadaş ortamınızdaki kişilerin son paylaştıklarını rahatlıkla görebilir, takip edebilir, beğenebilirsiniz.

Instagram'a Üye Nasıl Olunur ?

Ayrıca  çektiğiniz fotoğrafı anında facebook ve twitter hesabınızdan paylaşarak İnstagram kullanmayan arkadaşlaırnızın da görmesini sağlayabiliyorsunuz.

Instagram uygulamasında alttaki bölümde beş temel ikon var. Ev ikonu ile çevrenizdeki tüm fotoğraf akışlarını, yıldız ikonu ile Instagram dünyasının popüler fotoğraflarını, kalp ikonu ile de haberleri görebiliyoruz. En sağdaki ikonumuz ise bizim kendi profil sayfamıza gidiyor. Fotoğraf sayınız, takip ettikleriniz ve takipçileriniz gibi. Ortadaki kamera ikonu ise  fotoğraf çekmeye ve düzenlemeye yarıyor.
Asıl konumuza dönelim instagram’a nasıl üye olunur ?

Öncelikle mobil cihazınıza uygulama marketinizden instagram uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
Uygulamayı yükledikten sonra Register / Kayıt ol’a basın ve çıkacak olan formda gerekli bilgileri doldurunuz. Üyelik bu kadar kolay ve instagramın sizin verdiğiniz izinler doğrultusunda fotoğraflarınızı paylaştığını unutmayın.

8 comments

  1. Telefon hariç başka yerden kaydolamazmıyız?

  2. üye olamadım nasıl olabilirim

  3. Arkadaşlar buraya sadece telefondan veya tabletten kayıt olacağız akşam telefondan girin..

  4. Ben Şimdi İnternetten Kaydolamazmıyım ?

  5. instagramın acilen pc sürümü gelmesi lazım mobil ile başladı fakat insanlar bilgisayarlarındanda fotoğraf yüklemek istiyor

  6. of ya neden telefondan veya tabletten kaydolmamız gerekiyo
    of of of !!!! ama benim bilgisayardan kaydlmam lazım telefonum çalındı ve yenisini alamadım 🙁

  7. instagramın acilen pc sürümü gelmesi lazım mobil ile başladı fakat insanlar bilgisayarlarındanda fotoğraf yüklemek istiyor

  8. Sadece telefon veya tablet üzerinden olması ne saçma, insan bilgisayarından resim yüklemek ve bilgisayarından yazmak isteyebilir her şeyi, bunda ne tuhaflık var. İlla telefon istemesi ve bu konuda ısrarla üzerinde durması abesle iştigal. Ya da var bir bildikleri hinlik, yada fotoğrafların tek telefona kayıtlı olması sahte kimlikleri önlüyor belki de, işin iyi tarafından da bakmaya çalıştım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!